• Schola Pragensis 2023.

    I v letošním školním roce se naše školy zúčastní veletrhu středních škol Schola Pragensis. Veletrh se bude konat v Kongresovém centru Praha ve dnech 23. -25. listopadu 2023. Stánek našich škol č. 404 najdete ve 4. patře. Budeme se na Vás těšit. Zastoupené zde budou všechny tři naše obory - osmileté gymnázium, cestovní ruch a multimediální tvorba.

  • Cvičná exkurze žáků 4. A

    Letošní cvičná exkurze žáků 4. A oboru cestovní ruch se bude konat v termínu 3. a 4. října 2023. Maturanti připravili exkurzi na Moravu. Stanou se opravdovými průvodci. Během dvou dnů provedou žáky septimy osmiletého gymnázia ARCUS krásnými městy Moravy. Navštívíme Brno, Mikulov nebo Valtice.

  • Poznávací zájezd do Itálie.

    Připravili jsme pro žáky našich škol poznávací zájezd do Itálie. V září a říjnu 2023 navštíví žáci oborů osmileté gymnázium, cestovní ruch a multimediální tvorba Benátky, Florencii a Řím. Program zájezdu: 1. den – Odjezd z Prahy ve večerních hodinách, noční přejezd do Itálie. 2. den – BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů. V Benátkách jsou krásné procházky uličkami, kolem kanálů a krásných paláců i kostelů, zaujme jistě také návštěva slavného náměstí sv. Marka se stejnojmennou bazilikou, vysokou štíhlou zvonicí a Dóžecím palácem. Nocleh. 3. den – Ráno přejezd do Florencie. FLORENCIE (UNESCO) – metropole Toskánska a klenotnice renesančního umění s mnoha památkami: Dóm Santa Maria dei Fiori, slavná Giottova zvonice, architektonicky jedinečné náměstí Signoria se sochou Davida, kostel San Lorenzo s Medicejskou kaplí, kde jsou pohřbeni významní představitelé Medicejského ro

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.